Profil firmy
Tisk
PDF

FRUJO, a.s. je renomovaným výrobcem polotovarů aplikovaných v různých oblastech potravinářském průmyslu.

_DSC3299Nachází se v malebném prostředí zachovalé fauny a flory, v blízkosti obce Tvrdonice, ve známé vinařské a zemědělské jihomoravské oblasti okresu Břeclav. Má vynikající středoevropskou geografickou polohu mezi Prahou, Bratislavou a Vídní.

Snahou firmy je prostřednictvím svých odběratelů pozitivně ovlivňovat a obohacovat tuzemský i zahraniční trh stále novými finálními produkty. Vzájemné obchodní partnerství zvětšuje naši tvořivou práci. Proto našim zákazníkům poskytujeme služby a staráme se o ně. O zákaznících chceme vědět co nejvíc, protože se podílí na našem úspěchu.

Úspěch firmy Frujo a.s. je založen na silném vývojovém potenciálu, na moderním technologickém zázemí a propracovaném know-how. Transparentní obchodní politika akciové společnosti Frujo vychází z filozofie přizpůsobivosti a podřízenosti trhu.

 

Frujo a.s. propojuje různá odvětví potravinářského průmyslu

Pro tyto potravinářské segmenty sladkých a slaných aplikací vyrábíme stále se rozvíjející a měnící se sortiment ovocných komponentů, zeleninových komponentů, karamelových, čokoládových a jiných neovocných komponentů, různých druhů náplní, toppingů, past, emulzí, bází, koncentrátů, sirupů a práškových směsí.

Obecnými zájmy našich kolegů, spolupracovníků a partnerů jsou znalosti, integrita, tvořivost a inovace. Vedení reprezentují zkušení specialisté a profesionálové. Svůj čas věnují analýzám jak vést Frujo do budoucnosti.